úterý, 29 říjen 2019 16:38

Projekt ZOO Hodonín

V rámci environmentální výchovy jsme se zapojili do projektu ZOO Hodonín „Poznávej a chraň“. Po celý školní rok budeme shromažďovat informace o ohrožených druzích zvířat. Naše výsledky zpracujeme písemně i výtvarně.

S ochranářským projektem  ,,Poznávej a chraň“ jsme se seznámili na přednášce lektorky ze ZOO Hodonín. Cílem  je zjišťovat, informovat a prezentovat fakta o vymírání ohrožených druhů zvířat v důsledku ztráty jejich přirozeného prostředí, nebo nelegálních lovů.  Letošní školní rok je zaměřen na antilopu derbyho, tygra ussurijského, slona afrického a outloně váhavého. Po celý školní rok budeme shromažďovat informace o zvířatech. Naše výsledky zpracujeme písemně i výtvarně. V měsíci červnu budeme naše poznatky i výrobky prezentovat přímo v zoologické zahradě.

Naposledy změněno neděle, 03 listopad 2019 15:16