pondělí, 01 duben 2024 18:24

Přines sběr - zachraň strom!

Naše škola vyhlašuje soutěž ve sběru starého papíru. Netříděný papír (kromě lepenky, ta musí být zvlášť) přivezte ve středu 17. dubna v době od 14.00 do 16.00 hodin ke škole. Děkujeme!
pondělí, 01 duben 2024 18:01

Rok zemědělce v MŠ

V rámci inovativního učení v mateřské škole dětem představily rok zemědělce studentky 3. ročníku Mendelovy univerzity v Brně, Miroslava Navrátilová a Simona Rodopská. Rok zemědělce zpracovaly pro děti velmi poutavou formou. Využily interaktivní pomůcky, obrazový materiál, mikroskopické zkoumání, setí semen - samozavlažování. Odměnou byly dárečky v podobě pexesa, pastelek, omalovánek. Děkujeme.
pátek, 08 březen 2024 12:05

Sběr baterií

Před čtrnácti dny byla ve škole vyhlášena soutěž ve sběru vybitých baterií. Děti za pomoci rodičů přinesly více než 16 tisíc baterií. Všem, kteří baterie do školy přinesli, děkujeme.
středa, 06 březen 2024 19:08

Recyklohraní ve škole - sběr baterií

Minulý týden jsme v základní škole vyhlásili soutěž ve sběru baterií. K výzvě „nasbírej co nejvíce vybitých baterií“ se připojila i naše mateřská škola.
neděle, 18 únor 2024 18:50

O Popelce - jak špatná je šikana

V úterý 13. února 2024 proběhl v naší základní škole edukativní program pro žáky 1. – 3. ročníku pod názvem O Popelce – jak špatná je šikana.
úterý, 19 prosinec 2023 22:14

Vánoční besídka

Naši vánoční besídku tradičně zahajují děti mateřské školy. A hned po jejich milém vystoupení následovalo představení žáků základní školy. Pro letošní předvánoční čas jsme ve škole nastudovali pohádku Dvanáct měsíčků.
středa, 06 prosinec 2023 20:56

Přišel Mikuláš

Děti v základní i mateřské škole letos navštívil Mikuláš i s andělem. Všichni měli pro ně připravenou básničku nebo písničku.
středa, 06 prosinec 2023 20:51

Rozsvícení vánočního stromu

Vánoční strom se rozsvítil první adventní neděli na křižovatce. Při slavnostním rozsvícení zazpívali žáci základní školy a sbor "Podvoráci jací tací". Slavnostní náladu si mohli diváci zpříjemnit šálkem teplého čaje nebo vánočního punče.
pondělí, 27 listopad 2023 15:58

Hodování

Tentokrát již potřetí v řadě si děti z mateřské školy připravily vystoupení. Listopadové „Hodování“ předvedly v kulturním domě ve Starém Poddvorově za doprovodu cimbálové muziky „REMÍZ“ pod vedením paní Světlany Přibilové.
neděle, 05 listopad 2023 17:18

Lampionový průvod

Jako každý rok, tak i letos jsme zorganizovali ohňostroj. Tomu ale vždy předchází lampionový průvod, který mají děti velmi v oblibě.
neděle, 05 listopad 2023 17:11

Halloween

Dne 25. října jsme v naší škole pořádali tematický den zaměřený na Halloween. Při této příležitosti k nám zavítal pan Mario Brondani, rodilý mluvčí anglického jazyka, původem z Jihoafrické republiky.
neděle, 29 říjen 2023 12:19

Drakiáda

Jako každý rok, tak ani letos nešlo jinak než si udělat hezkou procházku podzimem. K tomu máme naši tradiční „drakiádu“.