středa, 08 květen 2019 08:51

Přednáška o bezpečnosti chování

V úterý 16. 4. 2019 se v naší škole uskutečnily dvě hodinové přednášky o bezpečném chování. Byly určeny pro žáky 1.- 4. ročníku.

Zástupce policie ČR pan Petr Zámečník informoval žáky o možnostech nebezpečí, které by je mohlo potkat v běžném životě. Od možné nehody až po možnosti nabízení omamných látek či únosu. Žáci byli také poučeni, jak se v takových situacích zachovat a jak je řešit. Měli na pana policistu spoustu dotazů jako např.: Co znamená číslo na uniformě? Jaký je postih při zneužití záchranné služby? …. Policista žákům vše vysvětlil, přitom na ně působil přísným dojmem. Přednáška byla pro žáky přínosem a odnesli si spoustu nových důležitých informací.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naposledy změněno neděle, 19 květen 2019 09:10