úterý, 17 leden 2023 20:16

Zpěváček Podluží 2023

V neděli 26. března 2023 se uskuteční X. ročník postupové soutěže Zpěváčci Podluží, kterou organizuje ZŠ a MŠ Starý Poddvorov a DFS Kordulka pod záštitou Regionu Podluží a Obce Starý Poddvorov. Vítězové postupují do dalšího kola – Děti a píseň a Zpěváček Slovácka. Přihlášky do soutěže je nutno zaslat do 10. 3. 2023.

Zkoušky:

1. První zkouška proběhne 10. 3. 2023
  2. Soutěžící mají možnost další zkoušky 17. 3. 2023
  3. Generální zkouška se uskuteční 24. 3. 2023.

Zkoušky budou probíhat v budově Základní školy ve Starém Poddvorově.

• pro I. a II. kategorii od 18.00 hod.
  • třetí kategorie bude mít vždy zkoušku až v 19:00 hod.

Samotná soutěž bude zahájena 26. 3. 2023 v kulturním domě ve Starém Poddvorově ve 14:00 hod.

Zařazení dětí do kategorií:

I. kategorie

do 6 let – děti MŠ

II. kat.

6 – 10 let

III.kat.

10 – 15 let

Do dalšího kola postupují soutěžící z II. a III. kategorie. II. kategorie do soutěže Zpěváček Slovácka, III. kategorie do obou soutěží. O postupu do dalšího kola rozhoduje porota.

1. kategorie - děti MŠ nepostupují.

Zpěváčci III. kategorie si připraví také druhou píseň bez doprovodu muziky, kterou budou potřebovat v případě, že je k tomu vyzve porota. Vítězové budou druhou píseň potřebovat i do soutěže, kde ji budou zpívat bez doprovodu muziky.

Žádáme Vás, abyste dětem vybírali písně jen z regionu Podluží a vhodné pro zpěváka, jinak mohou být výběrovou komisí vyřazeni.

Náš telefonní kontakt: 606 483 811

Naše adresa: Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov

Starý Poddvorov 173

696 16

Děti musí při soutěži zpívat v krojích. V případě postupu je vyžadován slavnostní kroj.

Přihlášky do soutěže lze také získat na webových stránkách Regionu Podluží nebo Základní školy a Mateřské školy Starý Poddvorov.

Přihlášky ke stažení zde

Mgr. Miroslava Hajdová, vedoucí DFS Kordulka